Uwaga! Bardzo ważny komunikat o oszustwach i wyłudzeniach - PRZECZYTAJ!

O Firmie - Oferta AGENCJA PRACY Aleksandra Grudniewicz

Kilka słów czym się zajmujemy

INFORMUJEMY, ŻE FIRMA ALEKSANDRA GRUDNIEWICZ AGENCJA PRACY Z SIEDZIBĄ W CHOCZNI PRZY UL. KOŚCIUSZKI NR 169 NIE POSIADAŁA I NIE POSIADA OFERT PRACY ZA GRANICĄ. WSZELKIE OGŁOSZENIA O JAKICHKOLWIEK OFERTACH PRACY UKAZUJĄCE SIĘ NA WSZELKICH PORTALACH INTERNETOWYCH SĄ PUBLIKOWANE PRZEZ OSOBY PODSZYWAJĄCE SIĘ POD NASZĄ AGENCJĘ JAK RÓWNIEŻ PODAJĄCE SIĘ ZA PANIĄ ALEKSANDRĘ GRUDNIEWICZ LUB PANA PIOTRA GRUDNIEWICZ LUB ICH PRACOWNIKÓW W CELU WYŁUDZENIA ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH.

W SZCZEGÓLNOŚCI INFORMUJEMY, ŻE NIE SĄ ADRESAMI KORESPONDENCYJNYMI NASZEJ AGENCJI: aleksandragrudniewicz@wp.pl ORAZ rekrutacja@agencjagrudniewicz.pl

JAK RÓWNIEŻ NIE SĄ TELEFONAMI KONTAKTOWYMI NUMERY +48 692 483 473 LUB +33 47 28 015.

W PRZYPADKU POWZIĘCIA WIADOMOSCI O PRÓBACH WYŁUDZENIA PIENIĘDZY LUB PODSZYWANIA SIĘ POD AGENCJĘ BARDZO PROSIMY O PILNY KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU: +48 696 062 237.

Oferta naszej agencji pracy tymczasowej skierowana jest do przedsiębiorców, w których występuje zjawisko sezonowości produkcji czysprzedaży jak również konieczności zastępstwa nieobecnych pracowników.

Oferujemy Firmom zarówno pracowników biurowych jak i produkcyjnych. Znając doskonale sytuację polskiego rynku pracy oraz potrzeby firm na nim działających, jesteśmy w stanie niezwykle szybko dostarczyć Państwu odpowiednio wyselekcjonowaną kadrę pracowników.